:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pułtuska delegacja na konwencji SLD

Portal pultusk24.pl 23/08/2011 12:36

21 sierpnia w warszawskiej hali EXPO XXI swoją kampanię wyborczą zainaugurował Sojusz Lewicy Demokratycznej. Wśród blisko 800 działaczy i sympatyków z całego kraju znalazła się także delegacja z Pułtuska w składzie: Mirosław Lewandowski oraz Błażej Makarewicz. Podczas niedzielnej konwencji SLD zaprezentował swój nowy ponad dwustu stronicowy program pt. Jutro bez obaw, w którym poruszone zostały najważniejsze kwestie związane z modernizacją Polski. „Polacy, po sześciu latach rządów prawicy, oczekują zmiany, prawdziwego dobrego impulsu. Oczekują profesjonalnych rządów, uczciwych, dobrze przygotowanych polityków, którzy wezmą na siebie odpowiedzialność. My tacy jesteśmy” – mówił przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski.

 SLD Miasta Pułtusk 

Reklama

Pułtuska delegacja na konwencji SLD komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama