:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

PUŁTUSK 2018 – zaproszenie na ćwiczenia obronne i piknik militarny

Powiat, PUŁTUSK zaproszenie ćwiczenia obronne piknik militarny - zdjęcie, fotografia

Zgodnie z programem szkolenia obronnego województwa mazowieckiego na lata 2017-2022 w dniach 25-26 września 2018 r. na terenie powiatu pułtuskiego odbędzie się powiatowo-gminne ćwiczenie obronne pod kryptonimem ,,PUŁTUSK 2018”.

W związku z powyższym w dniu 25 września br. na terenie gmin Obryte, Pułtusk, Pokrzywnica będą przekazywane komunikaty głosowe i dźwiękowe przez syreny alarmowe w systemie wczesnego ostrzegania i alarmowania powiatu pułtuskiego. Ponadto w dniu 26 września br. w godz. 12:00-13:00 przy budynku Urzędu Miasta Pułtusk, ul. Staszica w Pułtusku - odbędzie się epizod praktyczny ćwiczenia z elementami działań militarnych. Podczas epizodu użyte zostaną granaty hukowe, wystrzały z broni ślepą amunicją oraz przekazywane będą ćwiczebne komunikaty głosowe przez syreny alarmowe w systemie wczesnego ostrzegania i alarmowania.


Powiat, Obryte - więcej informacji