:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

„Przystanek Winnica” propaguje bezpieczeństwo

Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Młodzieży i ich Rodzin „Przystanek Winnica” ruszyło z kolejnymi działaniami mającymi na celu propagowanie bezpieczeństwa. W czwartek 6 września, w winnickiej szkole, z uczniami klas VII, VIII i gimnazjum spotkali się funkcjonariusze policji, instruktor nauki jazdy, radca prawny i pracownik oświaty zdrowia przy PPS w Pułtusku.

16 września o godz.15 w Bulkowie odbędzie się piknik rodzinny. Stowarzyszenie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Winnica.

25 września z warsztatów ze służbą mundurową w szkole w Winnicy będą mogli skorzystać dorośli (rodzice i dziadkowie). Na koniec spotkania zostanie przeprowadzona ewakuacja z budynku szkoły.

W terminie 27 września w budynku przedszkola odbędą się warsztaty dla dzieci najmłodszych zorganizowane przez WOPR w Pułtusku z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Natomiast funkcjonariusze straży pożarnej zaprezentują specjalistyczny sprzęt do gaszenia pożarów i udzielania pierwszej pomocy.

4 października zapraszamy wszystkich dziadków, seniorów do Samorządowego Przedszkola w Winnicy na spotkanie z Mistrzem Kominiarstwa, Funkcjonariuszami Policji, Rzecznikiem Praw Konsumenta

Uwieńczeniem spotkania będzie pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w wykonaniu dzieci przedszkolnych.

Projekt „Cenię bezpieczeństwo od przedszkola do seniora” jest finansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w Warszawie.


Wydarzenia, Winnica - więcej informacji