:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Przyjazny konsumentowi – wręczenie nagród już jutro

Konkursy PGP, Przyjazny konsumentowi wręczenie nagród jutro - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 25/10/2017 12:59

Podczas posiedzenia Rady Powiatu w Pułtusku, w czwartek 26 października, wręczone zostaną statuetki zwycięzcom tegorocznej edycji Konkursu „Przyjazny Konsumentowi”, organizowanej przez Zarząd Powiatu w Pułtusku, Powiatowego Rzecznika Konsumentów oraz Pułtuską Gazetę Powiatową.

Statuetki otrzymają: w kategorii „Najlepszy Podmiot Działający w Usługach na Terenie Miasta Pułtusk” - firma Blacharstwo – Lakiernictwo Mechanika Pojazdów, Krzysztof Podgrudny z Pułtuska, w kategorii „Najlepszy Podmiot Działający w Handlu na Terenie Miasta Pułtusk” - Handel Detaliczny Bożena Zabiełło z Pułtuska, w kategorii „Najlepszy Podmiot Działający w Usługach na Terenach Wiejskich Powiatu Pułtuskiego” - Tartak, Katarzyna Woltańska – Kubicz z Przemiarowa, w kategorii „Najlepszy Podmiot Działający w Handlu na Terenach Wiejskich Powiatu Pułtuskiego” - Sklep Spożywczo – Przemysłowy Dariusz Arazy z Gzów.

Ponadto statuetki ufundowane przez Pułtuską Gazetę Powiatową powędrują do laureatów sondy internetowej PULTUSK24. Nagrody Internatów otrzymają: „Najlepszy Podmiot Działający w Handlu na Terenie Powiatu Pułtuskiego – Apteka Katarzyna Gniedziejko z Pułtuska oraz „Najlepszy Podmiot Działający w Usługach na Terenie Powiatu Pułtuskiego” - Salon Fryzjerski „Vizage” Żaneta Dymek z Pułtuska.

 

Przyjazny konsumentowi – wręczenie nagród już jutro komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama