:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

„Przeminęło z wiatrem” - spektakl w Gzach

Wydarzenia, „Przeminęło wiatrem” spektakl Gzach - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 18/02/2019 16:57

W ramach szkolnego projektu edukacyjnego „Szkoła współpracy” oraz Ogólnopolskiej kampanii „Postaw na rodzinę” w niedzielny wieczór, społeczność szkolna Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gzach wystawiła spektakl teatralny pt. „Przeminęło z wiatrem”.

Szkolny teatr amatorski działa w gimnazjum w Gzach od 2015 roku i angażuje nie tylko uczniów ale także nauczycieli i pracowników szkoły. Jest okazją do obcowania ze sztuką i co roku wśród widowni zasiadają rodziny aktorów oraz mieszkańcy.

Niedzielny występ docenił wójt gminy Gzy Cezary Andrzej Wojciechowski, dziękując za promowanie kultury i rozwijającą współpracę młodego pokolenia z nauczycielami.

Spektakl zrealizowano pod honorowym patronatem Wójta Gminy Gzy przy współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Gzach.Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama