:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Przegląd Twórczości Abstynenckiej po raz dziewiąty

Wydarzenia, Przegląd Twórczości Abstynenckiej dziewiąty - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 05/08/2019 11:05

O tym, jak uzdolnieni są członkowie Pułtuskiego Stowarzyszenia Abstynenckiego „ŚWIT” mogliśmy przekonać się w minioną sobotę 3 sierpnia, podczas IX już Przeglądu Twórczości Abstynenckiej.

W przeglądzie, oprócz członków stowarzyszeń z wielu stron Polski, wzięli udział zaproszeni goście. Przybyłych na przystań miejską powitała Grażyna Stefankiewicz wraz z prezesem Pułtuskiego Stowarzyszenia „SWIT” Piotrem Skibą. Udanej zabawy wszystkim uczestnikom imprezy, w imieniu samorządu gminy Pułtusk, życzył zastępca burmistrza Tomasz Sobiecki.

Organizatorzy przeglądu zapewnili przybyłym wiele atrakcji. Wydarzenie zakończyło się koncertem najpiękniejszych włoskich przebojów w wykonaniu Andrea Lattari. Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama