:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Szkoły powiatowe, Przedstawienie profilaktyczne Prusie - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 19/11/2019 10:06

14 listopada, w Zespole Szkół im. B. Prusa, odbyło się zebranie z rodzicami uczniów. Spotkania z wychowawcami zostały poprzedzone przedstawieniem profilaktycznym, przygotowanym przez zdolną młodzież Prusa, pod kierunkiem pań: Aleksandry Czyżewskiej, Jolanty Siudy i Jolanty Piaseckiej.

W atmosferze zadumy i skupienia uczniowie wystawili bardzo wymowną i wzruszającą „czarną scenkę” oraz zaprezentowali piosenki opowiadające o zagrożeniach współczesnego świata oraz ważnej roli rodziców i szkoły w zapewnieniu poczucia bezpieczeństwa. Występ miał skłonić do refleksji nad tym, co jest dla nas ważne. Podkreślał rolę podejmowanych decyzji, od których zależy, czy człowiek ulegnie nałogom, da się zniewolić, czy mądrze wybierze swoją drogę.

ZS BPOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama