:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Przebudowa drogi Pułtusk – Lipniki Stare zakończona

Powiat, Przebudowa drogi Pułtusk Lipniki Stare zakończona - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 23/08/2019 15:28

W piątek 23 sierpnia, odbył się odbiór końcowy prac związanych z przebudową drogi powiatowej na odcinku Pułtusk ul. Mickiewicza – Lipniki Stare.

Zakres robót budowlanych obejmował odcinek od miejscowości Lipniki Stare – granica miasta Pułtusk – do skrzyżowania ul. Mickiewicza z ul. Tysiąclecia i ul. Jana Pawła II. Wartość robót budowlanych wyniosła 8 888 888,88 zł brutto.

W odbiorze uczestniczyli m.in.: Jan Zalewski – Starosta Pułtuski, Beata Jóźwiak – Wicestarosta, Tadeusz Nalewajk – Przewodniczący Rady Powiatu w Pułtusku, Mariusz Kowalewski – dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych, Kazimierz Strzyżewski – inspektor nadzoru, Jan Kaczmarczyk i Sławomir Wiśniewski – przedstawiciele Wykonawcy inwestycji – firmy DROGI I MOSTY Jan Kaczmarczyk z Kacic.

Zadanie zostało sfinansowane z budżetu powiatu pułtuskiego oraz z dotacji celowych udzielonych z budżetu województwa mazowieckiego i budżetu gminy Pułtusk.

www.powiatpultuski.plOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama