:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Praktyczny przewodnik po gminie Zatory

Samorząd, Praktyczny przewodnik gminie Zatory - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 22/08/2017 11:33

  Oddajemy w Państwa ręce kolejną publikację Wydawnictwa Aleksander, która powstała dzięki staraniom Samorządu Gminy Zatory z wójtem Grzegorzem Falbą. Folder zachęca do zapoznania się z dziedzictwem kulturowym, na który składają się historia i tradycje ludowe Kurpi Białych, w gminie Zatory wyjątkowo silne, głównie za sprawą niepisanej stolicy kurpiowszczyzny – Pniewa. Niniejszy przewodnik ma charakter subiektywny, jednak jesteśmy pewni, że zawiedzie Państwa w najciekawsze rejony tego wyjątkowego miejsca na Mazowszu.  Przewodnik miał swoją „promocję” podczas minionych, gminnych dożynek w Zatorach, w niedzielę 20 sierpnia.     

Reklama

Praktyczny przewodnik po gminie Zatory komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama