:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Pracowity weekend zawodników Semiramidy

W miniony weekend zawodnicy Klubu Sportowego Semiramida wzięli udział w zawodach Pucharu Polski PZKB w Płocku oraz w Otwartych Mistrzostwach Polski WKA i WFMC w Świdnicy.

W dniach 23 – 24 marca skład Paweł Telliński, Mateusz Sroka, Damian Jabłoński, Aleksander Chymkowski, Bartek Dzik oraz Tomek Ludwicki i Sławek Chymkowski brali udział w zawodach Pucharu Polski PZKB w Płocku. Przybyło około 150 zawodników z kilkudziesięciu klubów z Polski. Zawodnicy Semiramidy wywalczyli srebro w 84 kg i 89 kg junior – Aleksander Chymkowski, brąz w 89 kg junior – Bartek Dzik, brąz w 74 kg – senior Damian Jabłoński. Puchar Polski w Płocku to także pierwsze eliminacje do Kadry Polski PZKB juniorów i seniorów, która będzie tworzona do startu na Pucharze Świata w Austrii Innsbruck.

W dniach 24 – 25 marca w Świdnicy odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski WKA i WFMC. Klub Sportowy Semiramida w składzie początkujących zawodników i zawodniczek godnie zaprezentował swój poziom wyszkolenia i barwy klubu. W składzie – Dominik Nuszkiewicz kick light złoto i srebro w light contact waga 63 kg junior, Marcin Biraga kick light złoto i light contact złoto kadet młodszy, Wiktoria Sawicka kick light złoto i light kontakt złoto kadetka starsza, Natalia Parzuchowska kick light srebro i light contact srebro kadetka młodsza, Patryk Młynarczyk złoto light contact kadet młodszy. Ponadto KS Semiramida wywalczył drużynowo trzecie miejsce w kwalifikacji ogólnej turnieju.

Bardzo dziękuję za wspaniałe walki, wielkie serce wszystkim startującym, dziękuję trenerom Darkowi i Marcinowi oraz sponsorom, którzy przyczynili się do tych osiągnięć.

Trener Cezary Rzepnicki


Sporty walki, - więcej informacji