:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pożegnania nadszedł czas

Przedszkola, Pożegnania nadszedł - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 22/06/2019 15:00

18 czerwca, dzieci z grupy „Jagódki” i „Pszczółki” z Przedszkola Miejskiego nr 5, uroczyście pożegnały się ze swoim ukochanym przedszkolem. Towarzyszyli im rodzice, dyrektor i pracownicy placówki. W wykonaniu absolwentów goście podziwiali tańce i wzruszający montaż literacko – muzyczny pt. „Żegnamy przedszkole”. Dyrektor Anna Dubaj podziękowała rodzicom za pracę na rzecz przedszkola, wręczyła dzieciom dyplomy i życzyła wszystkim szczęśliwych wakacji. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i lody do pobliskiej cukierni.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Reklama
 Reklama