:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wydarzenia, Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 11/10/2019 14:58

Dziś w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Anny Karłowicz w Pułtusku odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej, na które zaprosiła dyrektor placówki Aldona Iniarska wraz ze Starostą Pułtuskim Janem Zalewskim.

Uroczystość była okazją do wręczenia nauczycielom nagród Starosty Pułtuskiego oraz nagród dyrektorów placówek oświatowych i pedagogicznych, których organem prowadzącym jest powiat pułtuski.

W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście oraz nagrodzeni nauczyciele. Uroczystość zakończył program artystyczny w wykonaniu wychowanków SOSW.

Szczegółowa relacja we wtorek, w 41 numerze Pułtuskiej Gazety Powiatowej.Ogłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama