:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Potrzebujesz świętego spokoju i samotności? Skorzystaj z Pustelni w Rębkowie

Z życia parafii, Potrzebujesz świętego spokoju samotności Skorzystaj Pustelni Rębkowie - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 11/10/2019 15:01

Każdy z nas miał na pewno chociaż raz w życiu ochotę zamknąć za sobą drzwi i znaleźć się w miejscu, w którym nie dosięgnie nas wzrok ciekawskich i wszędobylskich dzieci, gdzie nie zdenerwuje małżonek, gdzie nie znajdzie nas szef, 

Wychodząc naprzeciw skołatanym nerwom parafian, w Rębkowie powstała "Pustelnia Elizeusza"- niewielki drewniany domek w lesie sosnowym, gdzie każdy może przyjść i w otoczeniu przyrody unikając wszelkich rozproszeń pobyć sam ze sobą i z Bogiem.

Domek znajduje się w lesie w Rębkowie. W środku znajduje się stolik z dwoma krzesłami, łóżko jednoosobowe, mini kuchenka, lampa naftowa i pismo święte. Nie ma w nim elektryczności. Na zewnątrz znajduje się toaleta tzw. wychodek. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane z funduszy zebranych przez społeczność parafialną i nie tylko. Budynek stanął na gruncie prywatnym.

Regulamin korzystania z domku zostanie niebawem określony. Już teraz wiadomo, że z Pustelni będą mogli korzystać nie tylko parafianie ale każdy, kto ma potrzebę pobycia w samotności i otoczenia się wyłącznie naturalnymi źródłami dźwięków jak śpiewem ptaków, szumem drzew i wiatru.

 

 

 Ogłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama