:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ponad 60 morsów rozpoczęło kolejny sezon!

Wydarzenia, Ponad morsów rozpoczęło kolejny sezon! - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 12/11/2019 12:26

Gdy mija lato i nadchodzą chłodne dni, na brzegu Narwi swój kolejny, bo już 6 sezon morsowania, rozpoczyna Klub Morsa Pułtusk. W niedzielę 10 listopada do wody weszło ponad 60 osób! Bez wątpienia jest to klubowy rekord pułtuskich morsów. Kąpiel poprzedziła tradycyjnie wspólna rozgrzewka i pamiątkowe zdjęcia.

Po kilkunastu minutach spędzonych w wodzie pułtuskie morsy wyszły na brzeg, aby wspólnie, przy ognisku świętować rozpoczęcie kolejnego sezonu. Oprócz morsów weteranów, w niedzielnej kąpieli wzięło udział kilka osób, które nigdy wcześniej o tej porze roku nie zanurzały się w wodzie. Ich miny i komentarze świadczyły o tym, że nie był to ostatni raz.

Morsom z brzegu kibicowało mnóstwo osób. Niektóre nie wykluczają w przyszłości wspólnej kąpieli.

Klub Morsa Pułtusk dziękuje wszystkim, którzy przybyli w niedzielę na plażę miejską. Nie zabrakło także goście – morsów z Węgrowa i Ostrowi Mazowieckiej.

Morsy zapraszają do wspólnego morsowania w każdą niedzielę o godzinie 13, na plażę miejskąOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama