:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ponad 18 tysięcy dni i nocy razem - jubileusze małżeńskie w Gzach

Społeczeństwo, Ponad tysięcy razem jubileusze małżeńskie Gzach - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 28/01/2019 11:01

26 stycznia w Gzach odbyła się uroczystość uczczenia długoletniego pożycia małżeńskiego.

Małżonków powitał wójt gminy Gzy Cezary Andrzej Wojciechowski, zastępca wójta Cezary Parzychowski, przewodniczący Rady Gminy Gzy Zdzisław Kaczorowski.

"Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego należy do uroczystości, w których zawsze uczestniczymy ze wzruszeniem. Pozwala on jednak optymistycznie patrzeć na trwałość rodziny, na piękny przykład zgody i miłości małżeńskiej, na wspólnie przeżyte ponad 18.250 dni i nocy (…) Dziękuję za waszą miłość, ofiarność, zrozumienie wielkich celów małżeństwa, za wychowanie dzieci" mówiła kierownik USC Monika Sobczyńska. 

"żeby przeżyć te 50 lat wspólnie, potrzebny jest fundament miłości, żeby jakoś się wspólnie zrozumieć bo miłość to jest coś co trzeba cały czas kultywować, trzeba o nią zabiegać, gdzie trzeba cały czas tą drugą osobę zaskakiwać żeby nie wygasło, bo miłość jest jak płonące ognisko- raz rozpalone zgaśnie a jeżeli się o nie dba na pewno będzie owocowało tym że, będziecie państwo razem dobrze się czuli i dążyli do tego żeby być wspólnie razem do końca swoich dni" podsumował wójt Cezary Andrzej Wojciechowski.

W tym roku 65 rocznicę ślubu obchodzą Alina i Stefan Bandurscy,

60 rocznicę:

Danuta i Józef Jabłońscy

Henryka i Jan Mroczek

Marianna i Marian Smyk

 

Złote Gody obchodzą:

Wanda i Kazimierz Bartosiak 

Halina i Franciszek Bogdan Majewscy

Hanna Henryka i Andrzej Mordwińscy

Halina Jadwiga i Stefan Sobiepanek

Anna i Marian Bronisław Wasilewscy

Hanna Krystyna i Janusz Zadrożni

Stanisława Krystyna i Paweł Krzysztof Żbikowscy

 

 Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama