:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Pomóżmy Oliwierkowi - akcja charytatywna

Wydarzenia, Pomóżmy Oliwierkowi akcja charytatywna - zdjęcie, fotografia

Zespół Szkół Zawodowych im. J.Ruszkowskiego w Pułtusku oraz z ZS nr 2 w Pułtusku organizują AKCJĘ CHARYTATYWNĄ – koncert muzyczny, którego celem jest zebranie funduszy na CYBER - OKO dla Oliwierka. Impreza odbędzie się w niedzielę 4 lutego o godz. 18:00 w Domu Polonii w Pułtusku (Sala Maneż).

Na scenie wystąpią: Izabella Jaszczułt-Kaszewska, Andrzej Ambroziak, Klub Sportowy SEMIRAMIDA, Szkoła Muzyczna YAMAHA, Retrospekcja, Joanna Czarnecka, Maciej Komorowski, Stanisław Rudnicki, Magdalena Izbicka, Jakub Wałowski, Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy OSP w Pułtusku oraz inni wykonawcy.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby wspomóc Oliwierka. Pomóżmy mu zobaczyć świat lepszym!

Prosimy również o wpłatę 1% podatku na nr KRS 0000037904, cel szczegółowy:27879 Lasota Oliwier.

,,Czekamy na to urządzenie z niecierpliwością. Mój synek w końcu będzie mógł swobodnie porozumiewać się z nami" - mówi wzruszona mama Oliwierka - pani Anna Potyraj. Historia Oliwierka sięga 2009 roku, kiedy jako trzyletnie dziecko wpadł do wody. Chwila nieuwagi, wypadek, ponad godzinna reanimacja chłopca. Potem szpital i diagnoza -ciężkie niedotlenienie. ,,Nie mogłam pogodzić się z cierpieniem synka. Postanowiłam walczyć o jego życie " - mówi pani Anna. ,,Chcę, żeby mógł samodzielnie usiąść i w miarę możliwości funkcjonować".

Dzięki CYBER - OKU chłopiec będzie mógł komunikować się z bliskimi. Urządzenie śledzi ruch gałek ocznych użytkownika, który może pokazywać na ekranie właściwe słowa lub ikony. W ten sposób poprawia komfort życia i umożliwia wyrażanie potrzeb, a także stymuluje aktywność umysłową. Koszt urządzenia to 25.000 zł. Dla rodziców, obciążonych kosztami codziennej rehabilitacji, to duża kwota.


Pomóżmy Oliwierkowi - akcja charytatywna komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, - więcej informacji