:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

"Polska – moje miejsce na ziemi" – czyli lapbookowa lekcja angielskiego

Szkoły powiatowe, Polska miejsce ziemi czyli lapbookowa lekcja angielskiego - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal pultusk24.pl 20/02/2019 14:02

Lapbook to kolejne narzędzie, które uczniowie klasy I TEK poznali i wykorzystywali do nauki języka angielskiego. Jest to teczka, pełniąca rolę interaktywnej przestrzeni na terminy, obrazy, notatki czy też zdjęcia, które stały się inspiracją do anglojęzycznych opowiadań i prezentacji o wybranych miastach Polski.

Wszystkie zebrane przez uczniów informacje zostały umieszczone w kieszonkach o przeróżnych kształtach, co nadało lapbookom indywidualny wygląd. Była to jedna z wielu lekcji, podczas której uczniowie doskonalili umiejętność planowania, organizacji przestrzeni, pracy grupowej, odpowiedzialności za wspólnie realizowany projekt, rozwijając przy tym kompetencje personalne. Przygotowywanie lapbooków było doskonałą okazją do czytania i weryfikowania anglojęzycznych informacji, a ponadto do wykonywania tłumaczeń o wybranych miejscach w Polsce w nawiązaniu do ich historii, geografii i ciekawostek kulturowych. Lapbookowe lekcje przeprowadziła Anna Majewska.

ZSZ RuszkowskiOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama