:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Polityka krajowa i zagraniczna – II część wywiadów z kandydatami do sejmu

W aktualnym numerze PGP, Polityka krajowa zagraniczna część wywiadów kandydatami sejmu - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 25/09/2019 13:17

W aktualnym, 38 numerze Pułtuskiej Gazety Powiatowej publikujemy drugą część wywiadów z szóstką kandydatów z terenu powiatu pułtuskiego, startujących do sejmu z okręgu nr 18 siedlecko – ostrołęckiego. Nasi rozmówcy odpowiadają na pytania dotyczące polityki krajowej i zagranicznej. Z kandydatami i kandydatkami rozmawiała Ewa Kowalczyk.

W kolejnym, 39 wydaniu PGP , który ukaże się we wtorek 1 października, opublikujemy trzecią i ostatnią część wywiadów z kandydatami do sejmu, dotyczącą spraw lokalnych.Ogłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama