:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Policjantki nagrodziły laureatów konkursu

Policja, Policjantki nagrodziły laureatów konkursu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal pultusk24.pl 06/11/2019 13:09

Funkcjonariuszki Wydziału Ruchu Drogowego uroczyście wręczyły nagrody uczniom Szkoły Podstawowej w Gródku Rządowym. Mamy nadzieję, że otrzymane przez nich kaski i zestawy odblaskowe będą nierozłącznym elementem podczas jesiennych spacerów czy wycieczek rowerowych.

Policjanci pułtuskiej drogówki wykorzystują niemal każdą okazję, aby propagować bezpieczne zachowania na drodze oraz używanie elementów odblaskowych. Kilka dni temu funkcjonariuszki Wydziału Ruchu Drogowego spotkały się z dziećmi na podsumowaniu konkursu z okazji Międzynarodowego Pisania Listów. Organizatorkami przedsięwzięcia były: Katarzyna Archacka i Beata Gerek. Zadaniem uczniów było napisanie listu do koleżanki/kolegi. I choć tematyka prac była dowolna, to nie zabrakło opisu trudnej służby policjanta. Laureaci konkursu otrzymali z rąk policjantów nagrody rzeczowe zawierające kaski i lampki rowerowe, szelki odblaskowe, zawieszki magnetyczne oraz kamizelki.

Słowa podziękowania należą się wszystkich uczniom, którzy wzięli udział w konkursie oraz ich nauczycielom za wkład pracy i zaangażowanie w przygotowaniu do konkursu.

Pamiętajmy! Jesień to trudna pora roku nie tylko ze względu na chłód i niepogodę. Szybko robi się ciemno, a częste opady deszczu pogarszają widoczność. Z tego względu rośnie zagrożenie dla pieszych, którzy także są uczestnikami ruchu drogowego. Dlatego apelujemy, by po zmroku nosić elementy odblaskowe!

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w PułtuskuOgłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama