:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Policjant po służbie pomógł w zatrzymaniu złodziei

artykuły, Policjant służbie pomógł zatrzymaniu złodziei - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 22/07/2016 11:25

  W czwartek 21 lipca, policjant z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, będąc w czasie wolnym od służby, pomógł w ujęciu 3 sprawców kradzieży. Mężczyźni, jak się okazało chwilę przed zatrzymaniem, skradli z zaparkowanego samochodu elektronarzędzia. Dziś usłyszą zarzuty. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.  
Policjant będąc w czasie wolnym od służby, przejeżdżając ul. Białowiejską w Pułtusku, zauważył trzech mężczyzn. Jego uwagę przykuł fakt, że nieśli elektronarzędzia i zachowywali się podejrzanie. Byli oni znani policji z innych przestępstw. Funkcjonariusz chwilę ich obserwował, po czym zareagował i powiadomił będących w służbie mundurowych. Bardzo szybko na miejscu zjawili się policjanci z zespołu dzielnicowych i zatrzymali podejrzanych. Przeczucie nie zawiodło funkcjonariusza, okazało się, że chwilę przed zatrzymaniem mężczyźni skradli elektronarzędzie z zaparkowanego samochodu, niedaleko ogródków działkowych. Odzyskane narzędzia zwrócono pokrzywdzonemu. Sprawców, mieszkańców Pułtuska, przewieziono do komendy, gdzie po czynnościach zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Dziś usłyszą zarzut kradzieży. Za przestępstwo jakiego się dopuścili grozi do 5 lat pozbawienia wolności.   
sierż. szt. Alicja Bobińska, KPP Pułtusk

Reklama

Policjant po służbie pomógł w zatrzymaniu złodziei komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama