:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Podpisanie umowy na przebudowę drogi Pułtusk – Lipniki Stare

Powiat, Podpisanie umowy przebudowę drogi Pułtusk Lipniki Stare - zdjęcie, fotografia

W poniedziałek 16 kwietnia, w Starostwie Powiatowym w Pułtusku, podpisano umowę na realizację przebudowy drogi powiatowej nr 3403W Pułtusk – Bulkowo – Skórznice – Gąsiorowo, na odcinku Pułtusk ul. Mickiewicza – Lipniki Stare. Wykonawcą wyłonionym w przetargu jest firma Drogi i Mosty Jana Kaczmarczyka z Kacic.

W ramach przebudowy, na całym 6,8 km odcinku drogi będzie wykonana nowa nawierzchnia jezdni, zostanie wybudowane ponad 5 km chodników (w Pułtusku i Lipnikach Starych) oraz ścieżka rowerowa o długości 2,2 km na odcinku w granicach miasta. Dodatkowo na poprawę bezpieczeństwa istotny wpływ będzie miało nowe oznakowanie drogi. Wartość prac to 8 888 888, 88 zł. Zadanie współfinansowane jest z dotacji celowej udzielonej z budżetu województwa mazowieckiego w wysokości 4 129 504, 77 zł.

Planowany terminy realizacji prac:

– etap 1 – zakres robót budowlanych na odcinku od miejscowości Lipniki Stare do granicy miasta Pułtusk do 15.11.2018 r.

– etap 2 od granicy miasta Pułtusk do skrzyżowania ulicy Mickiewicza z Tysiąclecia i Jana Pawła II w Pułtusku do 31.05.2019 r.

źródło: www.powiatpultuski.pl

Powiat, - więcej informacji