:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C pochmurno z przejaśnieniami

PKS Ciechanów i Ostrołęka do likwidacji – będzie jeszcze mniej połączeń

W aktualnym numerze PGP, Ciechanów Ostrołęka likwidacji będzie jeszcze mniej połączeń - zdjęcie, fotografia

Po sprzedaży i zamknięciu dworca autobusowego w Pułtusku już chyba nikt nie spodziewał się, że nasze miasto dotknie kolejne, tak znaczące utrudnienie w komunikacji autobusowej. Nic bardziej mylnego. O ile do tej pory na brak kursów międzymiastowych, głównie połączeń z Ostrołęką, Warszawą czy Ciechanowem, pomimo zamknięcia pułtuskiego dworca, nie mogliśmy narzekać, to dziś już wiemy, że liczba tych kursów zmniejszy jest znacząco od lipca tego roku. Sytuacja ta jest wynikiem decyzji o likwidacji PKS Ciechanów i PKS Ostrołęka, których właścicielem jest Mobilis Group.

Informujemy, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy PKS w Ciechanowie S.A. w dniu 06.03.2018 r. podjęło uchwałę o rozwiązaniu Spółki i otwarciu jej likwidacji.

Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić, że naszą intencją jest prowadzenie działalności transportowej na trasach obsługiwanych przez PKS w Ciechanowie S.A. w likwidacji do 30.06.2018 r. Z naszej strony zabezpieczenie pewności podróży dla naszych Pasażerów jest priorytetem. – czytamy w komunikacie na stronie internetowej ciechanowskiego oddziału Mobilis Group. Podobny komunikat podany został przez ostrołęckiego przewoźnika. PKS Ostrołęka poinformował o likwidacji w połowie lutego.

Więcej w dzisiejszym wydaniu PGP.


W aktualnym numerze PGP, - więcej informacji