:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pasowanie pierwszoklasistów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Ireny Szewińskiej

Wydarzenia, Pasowanie pierwszoklasistów Publicznej Szkoły Podstawowej Ireny Szewińskiej - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 18/10/2019 11:54

W czwartkowe popołudnie, w hali sportowej PSP nr 4, odbyła się bardzo ważna uroczystość w życiu społeczności szkolnej – oficjalne, do grona uczniów, dołączyli tegoroczni pierwszoklasiści. Aktu pasowania dokonał dyrektor placówki Krzysztof Łachmański, zaś sami bohaterowie wieczoru złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. W tej wyjątkowej chwili uczestniczyli zaproszeni goście, rodzice dzieci, nauczyciele i przyjaciele szkoły.

Prezentujemy obszerną relację zdjęciową, więcej we wtorek w Pułtuskiej Gazecie Powiatowej.Ogłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama