:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pasowanie na pierwszaka w Winnicy

Szkoły gminne, Pasowanie pierwszaka Winnicy - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 20/10/2017 13:48

Drugi miesiąc siedzą w szkolnych ławkach, dzielnie noszą tornistry, odrabiają lekcje i zapoznali się ze szkołą. - Już nie maluchy, a starszaki, nie przedszkolaki tylko pierwszaki... – podkreślały dzieci w wierszach i piosenkach. 41 najmłodszych 19 października zostało pasowanych na uczniów Publicznej Szkoły im. Ignacego Mościckiego w Winnicy. Przejęte dzieci otrzymały legitymację szkolną, dyplomy oraz długopisy, które wręczali dyrekcja ZPO Andrzej Zaręba i Anna Jacek Walesiak oraz wójt gminy Winnica Mariusz Kowalewski. Dzieciom towarzyszyli dumni rodzice. Rada Rodziców zadbała o słodki poczęstunek. W roku szkolnym 2017/2018 utworzono dwie klasy pierwsze. Wychowawczyniami są panie Marzena Melnicka i Marzena Jaskólska.

Reklama

Pasowanie na pierwszaka w Winnicy komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama