:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pasaż Klenczona wkrótce nie do poznania

Miasto, Pasaż Klenczona wkrótce poznania - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 11/09/2019 14:33

Zbliża się termin oddania do użytku kolejnej – jednej z sześciu stref zieleni i rekreacji – zmodernizowanego Pasażu Klenczona. Dotychczasowy ciąg pieszy z niewykorzystanym terenem zielonym, stanie się estetycznym miejscem nie tylko relaksu, ale także służącym do zażywania inhalacji, dzięki zlokalizowaniu tu tężni solankowej.

Mikroklimat powstały wokół tężni wykorzystywany jest w profilaktyce i leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, rozedmy płuc, nadciśnienia tętniczego, alergii, nerwicy wegetatywnej i w przypadku ogólnego wyczerpania.

Konstrukcja do nasadzeń. W tym miejscu będzie rósł żywopłot.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama