:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Miasto, Otwarcie poczekalni autobusowej - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 18/06/2019 13:39

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste otwarcie poczekalni autobusowej przy ul. Nowy Rynek 5 A. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Starosta Pułtuski Jan Zalewski, przewodniczący Rady Powiatu w Pułtusku Tadeusz Nalewajk, zastępca burmistrza Tomasz Sobiecki oraz wykonawca budynku Tomasz Węgłowski.

Nowo wybudowana poczekalnia jest nowoczesnym obiektem spełniającym wszystkie standardy bezpieczeństwa z bogatym zapleczem socjalno – sanitarnym. Obiekt jest również w pełni przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Wewnątrz znajdują się rozkłady jazdy linii autobusowych poruszających się na terenie powiatu pułtuskiego.

Całkowity koszt budowy i wyposażenia tej inwestycji wyniósł 1 076 341,30 zł.Ogłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama