:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Otwarcie nowej siedziby ŚDS

W zaledwie trzy miesiące udało się zaadoptować budynek dawnej siedziby starostwa na Środowiskowy Dom Samopomocy – dom pobytu dziennego dla osób niepełnosprawnych, dotychczas mieszczący się w pomieszczeniach przy kościele św. Józefa.

Dziś wstęgę na przebudowanym wręcz nie do poznania budynku przecinali: minister Henryk Kowalczyk, starosta Jan Zalewski, przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Cienkowski oraz dyrektor ŚDS-u Łukasz Ruszkowski.

W uroczystości uczestniczyła m.in. Elżbieta Bojanowska – Minister Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, z którego to dotacja wysokości 800 000,00 zł pozwoliła na przebudowę i rozbudowę obiektu, 100 000,00 zł na wyposażenie Domu. 759 480, 29 zł dołożył Powiat Pułtuski.

Relacja w kolejny wydaniu gazety, wkrótce również film z uroczystości.

 

 


Otwarcie nowej siedziby ŚDS komentarze opinie

  • gość 2018-02-19 20:33:52

    Inwestycja godna pochwały, ale jej otwarcie już nie. Zadaję sobie pytanie a właściwie panu Panie Starosto – co robią ci pańscy urzędnicy na tych otwarciach, czy te obiekty są ich udziałem a może dla nich? Czy w tym czasie nie powinni pracować na swoich stanowiskach? Dlaczego na otwarciach takich obiektów nie ma tych którym będą służyć? To Oni powinni być zaproszeni i cieszyć się z Wami tymi osiągnięciami. Często na takich imprezach widać po kilku przedstawicieli jednostek administracji, którzy nie mają nic wspólnego z daną inwestycją. A może żeby pojeść, popić i pożartować w godzinach pracy. Moim skromnym zdaniem wystarczyli by przedstawiciele którzy mieli wpływ na powstanie danej inwestycji i ci którzy będą z niej korzystać. Może warto przemyśleć temat. Pozdrawiam.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-20 15:59:40

    Jak to co robią...? Darmozjady czekają na lepsze koryto.., co niektórzy na ministerialne premie. Ciemny ludek wszystko kupi. Aż dziw, że nie widać tam żadnego dobrodzieja. Czarni zajazyli, że strzelają sobie w stopę... A już myślałem, że w Pułtusku przybywa tylko parafii..

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, - więcej informacji