:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Oświadczenie Komitetu Inicjatywy Uchwałodawczej w sprawie zagospodarowania przystani

Miasto, Oświadczenie Komitetu Inicjatywy Uchwałodawczej sprawie zagospodarowania przystani - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 23/09/2019 12:38

Publikujemy oświadczenie Komitetu Inicjatywy Uchwałodawczej w sprawie poparcia koncepcji i zagospodarowania terenu przystani miejskiej w Pułtusku wraz z budynkiem i portem, przed dzisiejszą sesją Rady Miejskiej w Pułtusku.

W związku z decyzją Komitetu Inicjatywy Uchwałodawczej o przeniesieniu i włączeniu inicjatywy w sprawie poparcia koncepcji i zagospodarowania terenu przystani miejskiej w Pułtusku wraz z budynkiem i portem do dalszych prac Komisji Doraźnej w sprawie przystani prosimy o wycofanie naszego projektu uchwały z porządku obrad Sesji Rady Miejskiej w Pułtusku.

Decyzję swoją argumentujemy faktem iż koncepcja Komitetu Inicjatywy Uchwałodawczej, zawiązanej przez członków i sympatyków Pułtuskiego Klubu Wodniaków, jest bliźniaczo podobna do koncepcji wypracowanej przez Komisję Doraźną powołaną w sprawie przystani z grona Radnych Rady Miejskiej w Pułtusku. Mamy pełną świadomość tego, że Wysoka Rada przyjmując tę uchwałę zablokowałaby tym samym dalsze prace Komisji i realizację zaproponowanej koncepcji funkcjonalno-przestrzennej tego terenu.

Zdajemy sobie sprawę, że kwestia przystani, w wyniku ogromnego zaangażowania obywatelskiego udokumentowanego ponad 1060 (tysiąc sześćdziesięcioma) podpisami ludzi, wyrażających poparcie zaproponowanych przez Komitet Inicjatywy Uchwałodawczej zmian na terenie przystani miejskiej i w budynku portu, będzie wreszcie realizowana i tym razem temat ten nie wygaśnie.

W dniu 12.09.2019 zostaliśmy zaproszeni przez Komisję Doraźną powołaną w sprawie przystani do dalszych wspólnych prac nad tym projektem i zdecydowaliśmy o wycofaniu inicjatywy z obrad sesji Rady Miejskiej w Pułtusku i przekazaniu stosowną uchwałą komisji naszego poprawionego (wraz z Panem Mecenasem Urzędu Miejskiego w Pułtusku) projektu do dalszych prac Komisji Doraźnej w sprawie przystani.

Wyrażamy zadowolenie z dobrej woli obu stron i liczymy na owocną współpracę, w wyniku której, mamy nadzieję, powstanie miejsce przyjazne wszystkim mieszkańcom i ludziom kochającym nasze miasto i rzekę Narew. Zapewniamy o naszej dalszej gotowości do współpracy z Komisją Doraźną i godnym reprezentowaniu osób, które poparły naszą inicjatywę.

Piotr Socharski

Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Uchwałodawczej

w sprawie poparcia koncepcji i zagospodarowania

terenu przystani miejskiej w Pułtusku

wraz z budynkiem i portem

 Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Reklama
 Reklama