:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ósmoklasiści z pułtuskiej „Czwórki” mają już wakacje

Szkoły gminne, Ósmoklasiści pułtuskiej „Czwórki” mają wakacje - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 19/06/2019 16:39

Pierwszy rocznik ósmoklasistów Szkoły Podstawowej nr 4 w Pułtusku zakończył dziś swoją edukację. Uroczyste zakończenie roku, z uwagi na upalną aurę, miało miejsce w sali Maneż.

- Biorąc pod uwagę wyniki klasyfikacji, wyniki egzaminu ósmioklasisty oraz liczne sukcesy w konkursach i zawodach sportowych, jestem przekonany, że uczniowie kończący dzisiaj szkołę, są dobrze przygotowani do nauki w szkołach ponadpodstawowych – powiedział dyrektor szkoły Krzysztof Łachmański.

Relacja w kolejnym wydaniu gazety, dziś zapraszamy do oglądania zdjęć.

Ósmoklasiści z pułtuskiej „Czwórki” mają już wakacje komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama