:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Opłatek starszych i samotnych w Winnicy

Wydarzenia, Opłatek starszych samotnych Winnicy - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 13/12/2017 14:38

We wtorek 12 grudnia w Zespole Placówek Oświatowych odbyło się spotkanie opłatkowe osób starszych i samotnych z terenu gminy Winnica.

Na wieczerzę zaprosił wójt Mariusz Kowalewski oraz kierownik GOPS Wioletta Zawadzka.

W świąteczny nastrój wprowadził koncert kolęd zaprezentowany przez uczniów ZPO pod kierownictwem Moniki Paszkowskiej. Pracownicy ośrodka pomocy rozdali wszystkim uczestnikom wigilii słodki upominek.

Seniorzy kolędowali wspólnie z wójtem gminy Mariuszem Kowalewskim, kierownikiem GOPS Wiolettą Zawadzką, radnymi, dyrektorem ZPO Andrzejem Zarębą, dyrektor CKR w Golądkowie Ewą Leszczyńską oraz przedstawicielami instytucji państwowych i samorządowych z Pułtuska.

MTD

Opłatek starszych i samotnych w Winnicy komentarze opinie

  • obserwator - niezalogowany 2017-12-14 11:28:56

    Pytanie zasadnicze. Kto tam był samotny? 90% osób widocznych na zdjęciu ma rodziny.
    Pytanie dla kogo ta wigilia.

  • uczeń - niezalogowany 2017-12-14 11:30:24

    Może Wójt samotny, albo Komendant????
    Trochę zrozumienia..

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama