:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Szkoły powiatowe, „Opatrunek Ratunek” Prusie - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 08/11/2019 15:31

Od 7 do 18 października, w Zespole Szkół im. B. Prusa w Pułtusku, odbyła się zbiórka materiałów opatrunkowych w ramach akcji „Opatrunek na Ratunek”. Akcja została przeprowadzona we współpracy z Fundacją Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio, a jej celem było wsparcie szpitali misyjnych w Afryce. Dzięki zaangażowaniu uczniów udało się zebrać pokaźną liczbę środków opatrunkowych, za co serdecznie dziękujemy.

Koordynatorzy akcji: Aleksandra Czyżewska, Renata Prus – Nalewajk, Katarzyna Mierzejewska

 Ogłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama