:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Oficjalny komentarz Szpitala Powiatowego Gajda - Med

Komunikaty, Oficjalny komentarz Szpitala Powiatowego Gajda - zdjęcie, fotografia

Po godzinie 17 otrzymaliśmy oficjalny komentarz Szpitala Powiatowego Gajda - Med. 

Wobec sytuacji zaistniałej w dniu 07.02.2018 roku informujemy, iż na chwilę obecną trwa dochodzenie prokuratorskie i dlatego prosimy o powstrzymanie się od zbyt pochopnych komentarzy. Jest to bardzo trudna sytuacja dla rodziny, ale także dla całego szpitala. Pragniemy zdementować nieprawdziwe informację, które pojawiły się w przestrzeni publicznej "o zgonie w karetce". Jednocześnie informujemy, że do czasu zakończenia działań Prokuratury nie będziemy udzielać żadnych informacji, ani komentować doniesień prasowych.

Dyrektor Zarządzający

Małgorzata Tuszyńska

 

Oświadczenie

Wobec sytuacji zaistniałej 07.02.2018 informujemy, że w dniu 09.02.2018 r. złożyliśmy doniesienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Doniesienie nie dotyczy działań naszego szpitala.

Dyrektor Zarządzający

Małgorzata Tuszyńska


Oficjalny komentarz Szpitala Powiatowego Gajda - Med komentarze opinie

  • gość 2018-02-10 03:28:54

    Jakie dochodzenie Pani Dyrektor ? Zmarł człowiek ! Prokuratura w tej sprawie z całą pewnością prowadzi ŚLEDZTWO.

  • gość 2018-02-10 13:41:05

    dla szpitala?????????? jak śmiecie się nazywać szpitalem!!!!!!!!!!! ludzie z Pułtuskiego powiatu doskonale wiedzą ile już było waszych błędów lekarskich

  • gość 2018-02-10 16:06:46

    Czemu mojemu dziadkowi powiedzieliście, że jest za stary żeby się leczyć? A pielęgniarki na oddziałach... Szkoda mówić. Czy wy nie potraficie się uśmiechać? Nie macie w ogóle podejścia do pacjentów, powinniście pracować w jakiejś fabryce przy taśmie a nie z ludźmi.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-10 17:28:21

    Wszystkie osoby odpowiedzialne za tą sytuację powinny ponieść konsekwencje dla dobra nas wszystkich

  • Gość - niezalogowany 2018-02-10 20:21:56

    Czemu czepiacie się pielęgniarek za te grosze jeszcze mają się uśmiechać?ciekawe czy komentujący pracę pielęgniarek znalazłszy się na ich miejscu by się uśmiechał.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-10 20:49:00

    Jeśli komuś nie odpowiada praca zawsze można poszukać innej z której można być zadowolonym

  • Gość - niezalogowany 2018-02-10 20:50:05

    Jeśli komuś nie odpowiada praca zawsze można poszukać innej z której można być zadowolonym

  • gość 2018-02-10 20:51:39

    Rzeźnia nie szpital...

  • Gość - niezalogowany 2018-02-10 22:02:37

    Szpital... Miazga nie słowo piszac o tym co stoi na Popławach. Pielęgniarki nie uprzejme ,żałosne wrecz w wykonywaniu swojej PRACY. Tak to praca .. Można mieć gorszy dzień i nie trudno to zrozumieć. Każdy ma w sobie chociaż troche zrozumienia. Jednak cały czas i każda z tych Pań ? .. Kurcze przecież poszła na studia by pomagać ludziom a nie nieść cierpienie. Po co iść do takiej szkoły? Po co uczyć się medycyny jak brak jest serca ? Żal ściska serce. Serio. Umrzeć w karetce bo nie zostało się przyjętym. Mam nadzieję że dostaną za swoje. Karma wraca.

  • gość 2018-02-10 22:56:40

    Gościu to nie pielęgniarka podejmuje decyzję o przyjęciu pacjenta do szpitala ,ani o operacji.

  • Karol - niezalogowany 2018-02-10 23:02:41

    Nie rozumiem tych wszystkich oskarżeń à propos pielęgniarek i lekarzy. Miałem w ostatnim czasie wykonywany szereg badań i przy każdym badaniu nie odczułem żadnego dyskomfortu ( typu: po co on tu przyszedł itp.) Pielęgniarki były miłe, lekarze również. A przy hospitalizacji, akurat tutaj, trzeba powiedzieć wyraźnie lekarzom, co boli i poprosić o badania. Nieświadomy tego człowiek, gdy nie mówi co go boli, co czuje, utrudnia pracę lekarzom ( lub co gorsza skazuje siebie na tego konsekwencje). Gdy powiedziałem, że np. odczuwam ból w danym miejscu, w ciągu godziny miałem wykonane badania, a po 3h był opis. Opisy nie są wykonywane na miejscu, a przynajmniej ostatnio badania były wysyłane (drogą elektroniczną) do opisania przez specjalistę. Odnośnie braku specjalistów. Tego się niestety nie przeskoczy. Specjalistów brak, ale ci, którzy są, spełniają swoje zadanie. To jest moja subiektywna opinia - moje własne odczucia po pobycie w tymże szpitalu.

  • gość 2018-02-11 00:18:53

    Karol ty opisujesz chyba szpital w Leśnej Górze , za dużo tych seriali.

  • Adamski - niezalogowany 2018-02-11 03:27:45

    Byłem, leczyłem sie i nie mam żadnych zastrzeżeń. Badania wszystkie" od ręki ", personel bez zastrzeżeń (no może oprócz lekarzy). Pierwszy raz byłem w szpitalu i wg. mnie osobami najwazniejszymi na oddziale są pielegniarki. Super opieka.

  • gość 2018-02-11 08:01:28

    Każdy podpisując umowę o pracę godzi się na warunki zawarte w tej umowie jak nie pasują to szukamy innej pracy ale szpital to syf ,za co to starostwo płaci po te 300 tys miesięcznie temu GAJDZIE plus do tego kasa z funduszu

  • gość 2018-02-11 08:06:44

    Treść komentarza...

  • Gość - niezalogowany 2018-02-11 14:25:42

    W ostatnim roku dwa razy miałam okazję doświadczyć karygodnegopostepowania lekarzy w Pułtuskim szpitalu (ponoć zgodnie z zaleceniami SZEFA.) Po przywiezieniu pacjenta do szpitala karetką na " SZANOWNA WÓWCZAS PANIĄ DOKTOR" ( ponoć juz nie pracuje - całe szczęście ), czekaliśmy ponad dwie godziny, aby Pani doktor raczyła zejść. Najpierw miała obchód, za jakiś czas dalej obchód ( w porze obiadowej) , za kolejny czas szanowna Pani doktor stwierdziła, że nie wiedziała że czeka na nią pacjent, a gdy po awanturze zeszła stwierdziła, że czekała na nas na gorze, a wogole to co my sobie wyobrażamy, bo ona ma wielu pacjentów. Czy to znaczy ze na izbie przyjęć pacjent może "zejsc" bo Pani doktor ma takie a nie inne podejście do pracy????!!!!. Kolejny przykład. Pacjent z bardzo wysokim ciśnieniem, z przychodni, na polecenie lekarza rodzinnego, zabrany karetką do szpitala ( sytuacja zagrażająca życiu ) . I co? Nie został przyjęty na oddział, Bo na zlecenie SZEFA nie można było go przyjąć bo brakowało miejsc. Otumaniono lekami, na nadciśnienie, że wyglądał jak pijany i zapisano w karcie, że nie ma podstaw do hospitalizacji, wypuszczając pacjenta do domu. Bez leków, bez zaleceń. Całe szczęście ze dobrze się skończyło, a gdybynie przeżył? ???!!! TO JEST SKANDAL. A odnośnie pilegniarek to nie szkalujcie na te biedne kobiety, bo za te psie pieniądze to chwała im ze wogole chcą jeszcze u tego wyzyskiwacza pracować.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-11 14:38:01

    To dlaczego jest tak źle, jak jest tak dobrze , proszę o odpowiedź Starostę , bo to on jest odpowiedzialny za służbę zdrowia na swoim terenie , a szpital w tytule ma Powiatowy.

  • gość 2018-02-11 16:23:02

    Tylko honorowy LEŻY! Reszta SIEDZI! Ten co dał tytuł honorowego SIEDZI! Starosta SIEDZI cicho! Lekarze i personel SIEDZĄ na stołkach, bo tylko wypłata się liczy - a gdzie honor, przecież można zmienić pracę ??? Personel i lekarze przychodni przy Piotra Skargi też widzieli co się dzieje pokój lub dwa pokoje obok - gdzie honor, grdzie przysięga lekarska??? Jak już wspomniałam tylko honorowy LEŻY i to na kasie! ale zobaczycie, że dużo więcej powiązanych z tym bagnem będzie SIEDZIEĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-02-11 17:57:49

    A mnie zastanawia dlaczego helikoptery Lotniczego Pogotowia Ratunkowego wciąż lądują na stadionie skoro obok szpitala mamy, otwierane z wielką pompą " lądowisko " ?

  • gość 2018-02-11 19:02:46

    Narzekamy, narzekamy a kogo wybieramy, od lat ci sami ludzie z jednej partii rządzą w starostwie. Dlaczego Maków ma dobrze funkcjonujący szpital powiatowy a u nas po dwóch latach ludzie dowiedzieli się, że szpital ma długi. Ale jest rok wyborczy na jesieni zaczną się imprezy w remizach i dalej będzie jak jest.

  • gość 2018-02-11 19:49:10

    Nie , ludziom po tych kilku ostatnich wydarzeniach w mieście zaczynają się otwierać oczy.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-11 21:58:11

    Tak Szpital jak każdy inny. Niektóre oddziały np Pana Pietruskiego, ordynatora to jeden z najlepszych oddziałów w obrębie czterech miast a i przestańcie się czepiać pielęgniarek, w końcu się wezmą za IP komputera i nikt tu nie będzie anonimowy, to obraża wielu ludzi... spójrzcie na siebie!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-02-12 06:40:55

    Jeżeli chodzi o Szpital w Pułtusku to już od dawna ktoś się powinien za to wziąć miałam nieprzyjemność oddać tam ojca na oddział geriatryczny po prostu masakra co się tam dzieje tato był nie nakarmiony nie przewinienty codziennie jeździłam do ojca i się nim opiekowałam po kłótniach z lekarzem pielęgniarkami ojciec był jeszcze gorzej traktowany wszystko odbijało się echem krzyczeli na mojego tatę robili co chcieli nie można było zwrócić uwagi ojciec we własnych odchodach leżał godzinami przyjeżdżałam myłam i karmiłam bo śniadanie stało do 12:00 aż przyjechałam w końcu się może ktoś weźmie za ten szpital i może zaczną leczyć ludzi bo Stary człowiek w tym w szpitalu był traktowany gorzej niż przedmiot a teraz komentarz do pań i panów lekarzy Pamiętajcie wy też będziecie kiedyś starzy i wróci to do was.

  • Kkk - niezalogowany 2018-02-12 17:46:33

    To nie powino nazywać sie szpitalem