:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Obóz żeglarski Pułtuskiego Klubu Wodniaków

Wydarzenia, Obóz żeglarski Pułtuskiego Klubu Wodniaków - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 02/08/2019 13:44

Od 1 do 10 lipca w Ośrodku Sportów Wodnych PTTK w Rucianem Nida odbył się obóz żeglarski Pułtuskiego Klubu Wodniaków. W wyjeździe udział wzięło 16 uczestników, którzy mieli możliwość pływania na trzech jachtach żaglowych – Wenus, Tess i Człapek.

Uczestnicy obozu brali udział w kursach na stopnie junga i kadet. Wszystkim udało się pomyślnie przejść egzaminy. Podczas trwania obozu, młodzi żeglarze mieli zapewnione także liczne atrakcje. Uczestniczyli w wycieczce do „Galindii”, wzięli udział w zajęciach w parku linowym, odbyli rejs statkiem wycieczkowym do Zatoki Białych Lilii, a także odwiedzili Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Zwieńczeniem obozu były Neptunalia.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama