:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wydarzenia, Obóz sportowy winniczanek - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal pultusk24.pl 15/09/2019 10:00

Dziewczęta z Winnicy, na co dzień bawiące się w piłkę ręczną w Liderze Winnica, w dniach 18 – 24 sierpnia podnosiły swojej umiejętności na obozie sportowym w Rybnie.

Zaczęło się od przygotowań zarówno tych sportowych (tutaj dziękujemy dyrektorowi ZPO w Winnicy Andrzejowi Zarębie za udostępnienie szkolnej sportowej infrastruktury), jak i zbiórki pieniążków poprzez pakowanie towarów w winnickim sklepie Topaz. Ogromne słowa podziękowania dla Stefana Winnickiego oraz mieszkańców Winnicy, okolic i wszystkich przyjezdnych za wsparcie naszej akcji. Na obóz pojechało 31 dziewcząt z roczników 2010 – 2005 i był to najliczniejszy wyjazd dzieci z terenów gminy Winnica.

Na obozie oprócz ciężkich treningów był czas na wspólny odpoczynek i zabawę. Codziennie dziewczęta spędzały czas na dmuchanym placu zabaw, który znajdował się na środku jeziora. Była dyskoteka, a ostatniego wieczora „obozowy chrzest”. Dla wielu dziewcząt był to jedyny wakacyjny wyjazd, a nas cieszy to, że już planują przyszłoroczny obóz. Świadczy to o wyjątkowości naszego wyjazdu. Podziękowania od dzieci i rodziców dla opiekunek, Pani Marzeny Staniszewskiej – Szeligi i Dominiki Puchty, za poświęcenie i pozytywne „ciepło” podczas obozu.

Wyjazd nie byłby możliwy, gdyby nie pomoc wielu osób i instytucji. Obóz był współfinansowany z Programu KLUB 2019 Ministerstwa Sportu i Turystyki. Głównymi sponsorami wyjazdu byli: Ewa Dulińska właścicielka zakładu „Daria” z Winnicy, Andrzej Grabowski właściciel firmy „Polmlek” z Pułtuska. Jak zawsze mogliśmy liczyć również na pomoc Ireneusza Góreckiego z Banku Spółdzielczego w Winnicy, Małgorzaty i Krzysztofa Waleńdziewskich właścicieli firmy „Walkrys”, Jana Kaczmarczyka właściciela firmy „Drogi i Mosty”, Anny Rudnik z zakładu mleczarskiego „President” w Winnicy oraz Krzysztofa Gierczaka właściciela firmy „Gerpol”. Część wynajmu hali na zajęcia sportowe opłaciła gmina Winnica na czele z wójtem Robertem Wróblewskim.

Liczymy na wsparcie naszej działalności przez jeszcze większą liczbę firm i osób. Na zachodzie pomoc dzieciom i wspieranie ich działalności jest powodem do dumy i każda firma bardzo chce móc pochwalić się taką działalnością. Liczymy, że u nas także zapanuje taki trend.

LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „LIDER”
UL. PUŁTUSKA 19A
06-120 WINNICA
BANK SPÓŁDZIELCZY W WINNICY
KONTO 16 8226 0008 2002 2000 0958 0001

We wrześniu młodsze dziewczęta jadą na turniej do Regimina (7.09) i Mławy (15.09), a starsze na turniej do Pruszkowa (20 – 22.09). Pod koniec tego miesiąca rusza liga dla obu roczników. W październiku maluchy jadą na pierwszy swój trzydniowy turniej do Siemiatycz (18 – 20.10), a tydzień później starsze dzieci jadą na trzydniowy turniej do Białegostoku. Tak więc będzie się działo, a na to wszystko potrzebne są tak „przyziemne” pieniądze.

Tomasz Szeliga

LUKS Lider Winnica

 

 Ogłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama