:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

O bezpieczeństwie z PSP w Przewodowie

Policja, bezpieczeństwie Przewodowie - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 06/09/2019 14:43

Bezpieczna droga do szkoły była tematem wiodącym na spotkaniu dzielnicowych z dziećmi. Uczestnicy z dużym zainteresowaniem słuchali porad i dzielili się własnymi spostrzeżeniami.

Funkcjonariusze udzielili dzieciom wskazówek, jak być bezpiecznym na drodze. Skupili się na pieszych i prawidłowym korzystaniu z dróg. Zwrócili uwagę na obowiązek używania elementów odblaskowych po zmierzchu i omówili zgodne z przepisami wyposażenie roweru i właściwe zachowanie rowerzysty na drodze. Policjanci zwracali również uwagę na wykroczenia niechronionych oraz kierujących, których zachowanie może godzić w bezpieczeństwo pieszych. Omówili szkodliwe działanie dopalaczy, narkotyków oraz odpowiedzialność karną nieletnich.

W spotkaniu z mundurowymi wzięli udział dzieci wraz z rodzicami.

Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i nabyte umiejętności zaowocują na przyszłość!

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w PułtuskuOgłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama