:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Noworoczna gala Semiramidy

W czwartek 4 stycznia, salę kina „Narew” wypełnili do ostatniego miejsca rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, przyjaciele, koleżanki i koledzy zawodników i zawodniczek Klubu Sportowego Semiramida. Członkowie pułtuskiej Semiramidy, od najmłodszych do najstarszych, zaprezentowali na scenie umiejętności sportowe, taneczne i gimnastyczne, które szlifowali przez cały miniony rok, pod okiem wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Zawodników, publiczność i gości powitał prezes KS Semiramida Cezary Rzepnicki. 

Specjalnie na czwartkową galę przybyli także goście specjalni – Dariusz Sęk – polski bokser, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Oskar i Patryk - odnosząca największe sukcesy sportowe, włącznie z Mistrzostwami Świata w Paryżu w 2014 r., niepokonana dwójka męska w akrobatyce sportowej, która prowadzi zajęcia w Semiramidzie, a także artystka znana z licznych spektakli Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie, która na scenie kina zaprezentowała wspaniały pokaz baletu.

Noworoczna gala Semiramidy zakończyła się pokazem tańca towarzyskiego w wykonaniu zdobywczyni Kryształowej Kuli w „Tańcu z gwiazdami” Anny Głogowskiej oraz jej partera Tomasza Barańskiego.


Noworoczna gala Semiramidy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, - więcej informacji