:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowe informacje w sprawie wypadku w Gzowie

Wypadki drogowe , informacje sprawie wypadku Gzowie - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal pultusk24.pl 28/11/2019 11:32

W wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 61, między Pułtuskiem a Serockiem, uczestniczyły trzy pojazdy. Do szpitala przewieziona została 1 osoba. Jak się okazało, za kierownicą pojazdu, który doprowadził do zdarzenia siedział pijany 50 – letni mieszkaniec gminy Serock.

Utrudniania w ruchu drogowym, jakie powstały w środę 27 listopada w Gzowie, były następstwem wypadku drogowego, w którym udział brały trzy samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że przyczyną zdarzenia było nieprawidłowe wyprzedzanie przez kierowcę Toyoty, który kończąc manewr uderzył w tył jadącego przed nim Opla. Uderzenie było tak silne, że Opel zjechał na pas przeciwny uderzając w Hondę, która następnie dachowała zatrzymując się w przydrożnym rowie. Na skutek poniesionych obrażeń pasażerka z tego pojazdu została przewieziona do szpitala w Pułtusku. Jak się okazało, za kierownicą pojazdu, który doprowadził do zdarzenia siedział pijany 50 – letni mężczyzna. Badanie na trzeźwość wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu. Mieszkaniec gminy Serock został zatrzymany i przewieziony do komendy.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze i przypominają o bezwzględnym zakazie kierowania, będąc pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Alkohol to obok prędkości jedna z głównym przyczyn zdarzeń drogowych.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w PułtuskuOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama