:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nietrzeźwy sternik stanie przed sądem

Policja, Nietrzeźwy sternik stanie przed sądem - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 18/06/2019 09:33

Wodniacy zatrzymali 49 – letniego mieszkańca Warszawy, który będąc w stanie nietrzeźwości, pływał łodzią. Od początku czerwca br. to już czwarty pijany sternik zatrzymany przez pułtuskich policjantów.

Sezon letni to czas wytężonej pracy pułtuskich „wodniaków”. Dzięki nowej łodzi policjanci o wiele szybciej mogą przemierzać znaczne odległości na rzece Narew. To pozwala im dbać o bezpieczeństwo wypoczywających, zarówno nad wodą, jak i na wodzie. To też dzięki temu funkcjonariusze wyeliminowali kolejnego nietrzeźwego amatora sportów wodnych.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 16.00. Na wysokości miejscowości Dzierżenin patrol policji zatrzymał do kontroli sternika łodzi wędkarskiej napędzanej silnikiem spalinowym. W trakcie czynności funkcjonariusze poczuli od mężczyzny zapach alkoholu. Badanie alkomatem tylko potwierdziło ich podejrzenia. Urządzenie wykazało, że 49 – letni mieszkaniec Warszawy miał promil alkoholu w organizmie. Turyście grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Po raz kolejny apelujemy o rozsądek! Alkohol w połączeniu z lekkomyślnością, brawurą oraz lekceważeniem podstawowych zasad bezpieczeństwa często kończy się tragedią na wodzie, prosimy zatem o zachowanie trzeźwości!

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP PułtuskOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama