:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Nietrzeźwy kierowca uderzył w drzewo

Wypadki drogowe , Nietrzeźwy kierowca uderzył drzewo - zdjęcie, fotografia

W czwartek 12 kwietnia, po godz. 19 w Olszaku (gm. Pułtusk), doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Mężczyzna wraz z pasażerką trafili do szpitala.

Kierujący osobowym Renault, 21 – letni mieszkaniec Pułtuska, na prostym odcinku drogi gruntowej stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad pół promila alkoholu w jego organizmie. Na skutek zdarzenia obrażenia poniosła 17 – letnia pasażerka, mieszkanka Pułtuska. Obydwoje zostali przewiezieni do szpitala. Ich życie nie jest zagrożone. 21 – latek odpowie za swoje zachowanie przed Sądem, jego prawo jazdy zostało już zatrzymane.

Osoby wsiadające za kierownicę pod wpływem alkoholu wykazują się dużą bezmyślnością i zupełnym brakiem wyobraźni. Nieodpowiedzialni są również ich towarzysze, którzy wiedząc, że kierowca znajduje się pod działaniem alkoholu wsiadają do auta i co gorsze, pozwalają kierowcy odjechać.

Reagujmy stanowczo na tego typu zachowanie, nie bądźmy obojętni – jazda w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem!

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk


Wypadki drogowe , - więcej informacji