:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nielegalny interes mieszkanki Pułtuska

Policja, Nielegalny interes mieszkanki Pułtuska - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 18/09/2019 10:32

Policjanci Wydziału Kryminalnego ds. z Przestępczością Gospodarczą zabezpieczyli wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy u 54 – letniej mieszkanki Pułtuska.

Kilka dni temu, do jednego z pułtuskich mieszkań weszli funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego. Intensywne działania doprowadziły policjantów do ujawnienia nielegalnych papierosów. W mieszkaniu 54 – latki znaleźli 80 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Policja przypomina, że każdy, kto decyduje się na nabycie, przechowywanie, przewożenie, przesyłanie lub przenoszenie wyrobów akcyzowych, nieposiadających znaków akcyzy, popełnia przestępstwo lub wykroczenie skarbowe. Grozi za to kara grzywny lub nawet kara pozbawienia wolności do 3 lat.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Nielegalny interes mieszkanki Pułtuska komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama