:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

„Nasza melodia dobiegła końca” - zakończenie roku w Niepublicznym Przedszkolu MINILAND

Przedszkola, „Nasza melodia dobiegła końca” zakończenie Niepublicznym Przedszkolu MINILAND - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 25/06/2019 10:37

19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku w grupie „SÓWKI” z Niepublicznego Przedszkola MINILAND w Pułtusku. Otwarcia dokonała dyrektor Edyta Madeja, która ze wzruszeniem podziękowała dzieciom, rodzicom i kadrze pedagogicznej za wspólnie spędzony czas, współpracę oraz wielkie zaangażowanie w życie przedszkola.

Po oficjalnym wstępie odbyła się słowno – muzyczno – taneczna część artystyczna w wykonaniu dzieci. Ubrane na galowo „SÓWKI” zatańczyły poloneza oraz inne układy, przygotowane pod okiem Maliny Gerek. Następnie dzieci, w formie przedstawienia opowiedziały historię podsumowującą wspólnie spędzone cztery lata. Każde dziecko miało idealnie dobraną kwestię, która była charakterystyczna dla niego przez minione lata.

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania. Dzieci otrzymały dyplom ukończenia przedszkola, książkę, zdjęcie absolwentów oraz pamiątkową sówkę.

Dużą niespodziankę dzieciom oraz kadrze pedagogicznej sprawili rodzice, którzy wystawili przedstawienie „Zamieszanie w krainie bajek”. Role zostały tak dobrane, aby każde z dzieci mogło zobaczyć na scenie swojego rodzica.

Całości towarzyszyły łzy szczęścia i wzruszenia. Przykro jest bowiem żegnać się z ulubionym przedszkolem, które cieszy się bardzo dobrą opinią w środowisku lokalnym.

Na koniec rodzice złożyli życzenia oraz wręczyli upominki dyrektor Edycie Madei, wychowawczyni Kamili Hermanowskiej oraz opiekunce grupy Magdalenie Kamińskiej.

Jakże nie pisać wierszy, jakże nie płonąć w podzięce za dar najpiękniejszy, za serce.”

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za ogromny trud i pracę, jaką wykonałyście dla naszych dzieci, wychowując je i edukując przez ostatnie cztery lata.

Pani dyrektor dziękujemy, że będąc dobrym duchem tego miejsca, jego sercem i mózgiem, jednocześnie zapewniała naszym dzieciom niezwykle rodzinną, ciepłą atmosferę do rozwoju. Dbała o wartość merytoryczną zajęć, pielęgnowała tradycję i rozwój wartości oraz wyznaczała kierunek rozwoju. I za ten piękny uśmiech, dzięki któremu ciepło robiło się w naszych sercach.

Nie ma wprost słów by wyrazić wdzięczność wobec cioci Kamili i cioci Magdy. Tak się szczęśliwie złożyło, że wasza dwójka prowadziła nasze dzieci przez cały okres przedszkolny. Poznaliśmy się, jak nasze dzieci były maluchami, a rozstajemy się, już jak są poważnymi ludźmi. Te lata sprawiły, że zagościłyście na stałe w sercach naszych i naszych dzieci. Okazałyście naszym dzieciom serce matki, które cieszy i smuci niekiedy. Wyprawiłyście je w świat mądrze, ucząc ludzi i świata. Dodawałyście im skrzydeł, wspierając ich mocne strony, ciesząc się nawet z najmniejszego sukcesu i wspierając w trudnych chwilach, ocierając łzy. Nieustannie motywowałyście je do zdobywania wiedzy, a nam rodzicom służyłyście dobrą radą i ciepłym słowem. Nasze pociechy wyruszyły z wami w podróż, w tej małej ławeczce, kruchej łódeczce – teraz wypłynął na szerokie wody. A że Wy swoją pracę wykonałyście perfekcyjnie, to my jesteśmy przekonani, że przekroczą mury szkoły pewnym krokiem.

Rodzice dzieci z grupy „Sówki”

Niepublicznego Przedszkola MINILANDOgłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama