:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Najnowsze wiadomości szachowe

W ubiegłym tygodniu juniorzy klubu MLKS Nadnarwianka Pułtusk wystartowali w dwóch turniejach szachowych. Marcelina Komorowska udanie zadebiutowała w Półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach rozegranych w dniach 11 – 17 listopada 2017 r. w Jastrzębiej Górze.

W kategorii dziewcząt do lat 15 nasza zawodniczka zajęła 9. miejsce (5 punktów w 9 partiach). Tym samym znalazła się wśród dziesięciu zawodniczek, które zakwalifikowały się do Finału Mistrzostw Polski. Finał rozegrany zostanie w marcu 2018r. i wystąpi w nim 36 szachistek.

18 listopada br. drużyna PSP Nr 4 w Pułtusku po raz trzeci rywalizowała w Mistrzostwach Mazowsza Szkół Podstawowych w Szachach rozegranych w Wesołej k. Warszawy. W gronie 78 drużyn nasi zawodnicy ukończyli turniej na 19. miejscu (w roku ubiegłym miejsce 37). Drużyna wystąpiła w składzie: Hubert Groszkowski (3 pkt. w 8 partiach), Jan Kaczorowski (6,5), Dominik Pankratjew (6,5), debiutantka Nikola Pankratjew (2).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Paweł Komorowski

Sekcja Szachowa MLKS Nadnarwianka Pułtusk


Najnowsze wiadomości szachowe komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, - więcej informacji