:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Najlepsi przedsiębiorcy nagrodzeni

Podczas dzisiejszej, ostatniej w tej kadencji, sesji Rady Powiatu Pułtuskiego, wręczono statuetki zwycięzcom X edycji konkursu „Przyjazny Konsumentowi”, którego organizatorami są: Zarząd Powiatu Pułtuskiego, Powiatowy Rzecznik Konsumentów oraz Pułtuska Gazeta Powiatowa.

W imieniu organizatorów głos zabrała Longina Liszewska Powiatowy Rzecznik Konsumentów, która przypomniała, że celem konkursu było rozszerzenie świadomości konsumenckiej, a szczególnie wyróżnienie tych handlowców i usługodawców, którzy w kontaktach z konsumentami wykazali się rzetelnością, profesjonalizmem i tak cenną w życiu społecznym życzliwością i empatią.

W konkursie udział wzięły osoby uprawnione do zgłaszania kandydatów, będące konsumentami w rozumieniu art.22¹ Kodeksu cywilnego. Konsumenci oddali swoje głosy na kuponach drukowanych w ,,Pułtuskiej Gazecie Powiatowej”. Zwycięzcami konkursu zostali:

– w kategorii „Najlepszy Podmiot Działający w Usługach na Terenie Miasta Pułtusk” – Salon Kosmetyczny „Venus” Marta Fayzy, ul. Mickiewicza 22a, 06-100 Pułtusk.

– w kategorii „Najlepszy Podmiot Działający w Handlu na Terenie Miasta Pułtusk” – Sklep Spożywczy „Czterdziestka”, ul. Al. Tysiąclecia 16, 06-100 Pułtusk.

– w kategoriach „Najlepszy Podmiot Działający w Usługach na Terenach Wiejskich Powiatu Pułtuskiego” i „Najlepszy Podmiot Działający w Handlu na Terenach Wiejskich Powiatu Pułtuskiego – firma „KOBO” Marlena Kozłowska, Golądkowo 21, 06-120 Winnica.

W dniach 11 września – 2 października 2018r. przeprowadzona została przez Pułtuską Gazetę Powiatową sonda internetowa na stronie www.pultusk24.pl, w której udział wzięły wszystkie podmioty zgłoszone przez konsumentów. Internauci wybrali:

„Najlepszy Podmiot Działający w Handlu na Terenie Powiatu Pułtuskiego”. Laureatem w tej kategorii został: Glaz – Bud Sp. z o.o. , ul. Mickiewicza 45/51, 06-100 Pułtusk

„Najlepszy Podmiot Działający w Usługach na Terenie Powiatu Pułtuskiego”. Laureatem w tej kategorii został: Salon Kosmetyczny „Venus”, Marta Fayzy, ul. Mickiewicza 22a, 06-100 Pułtusk.

Spośród konsumentów biorących udział w głosowaniu, wylosowano Joannę Majewską z miejscowości Słończewo, która zgodnie z regulaminem otrzyma upominek.


Konkursy PGP, Winnica - więcej informacji