:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

NAGRODA SPECJALNA dla dr. n. med. Roberta Gajdy za: wprowadzenie innowacyjnego w skali kraju systemu

Służba zdrowia, NAGRODA SPECJALNA Roberta Gajdy wprowadzenie innowacyjnego skali kraju systemu - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 11/03/2019 10:11

W dniu 1 marca 2019 roku, podczas Uroczystej Gali na Zamku Królewskim w Warszawie, dr n. med. Robert Gajda odebrał Nagrodę Specjalną przyznaną przez Kapitułę Nagród Polskiego Klubu Biznesu za wprowadzenie innowacyjnego w skali kraju systemu zarządzania szpitalem powiatowym oraz szczególne osiągnięcia w rozwoju służby zdrowia w powiecie pułtuskim.

Uroczysta gala wręczenia nagród Polskiego Klubu Biznesu została zorganizowana z okazji 30-lecia Klubu i 100-lecia polskiej przedsiębiorczości.

Doktor Robert Gajda nagrodę odebrał z rąk Prezesa Stowarzyszenia Polskiego Klubu Biznesu Ryszarda Konwerskiego. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele krajowego i europejskiego parlamentu, władz państwowych i samorządowych, ludzie kultury, sztuki i mediów. Wśród zaproszonych gości dr. n. med. Roberta Gajdy był m.in.: p. Jan Zaleski, Starosta Pułtuski, p. Wojciech Gregorczyk – Burmistrz m. Pułtusk oraz ścisły zarząd Grupy Gajda-Med.

Wśród innych laureatów tegorocznych nagród znaleźli się: Fundacja - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Polski Komitet Olimpijski, prof. dr hab. Adam Koseski – Akademia Humanistyczna w Pułtusku, prof. dr hab. n. med. Marek Krawczyk - osiągnięcia naukowe w zakresie chirurgii, Andrzej Grabowski – Firma Polmlek.

To kolejna nagroda będąca powodem do dumy, a jednocześnie potwierdzeniem, że starania, by tworzyć coś nowego, działać z pasją i powołaniem są zauważalne nie tylko przez Pacjentów na terenie Powiatu Pułtuskiego, ale i na szerszej arenie.

Doktor Robert Gajda to menadżer, którego wiedza i doświadczenie, intuicja oraz wyjątkowy zmysł w zakresie planowania, organizowania i kierowania pozwala poprowadzić placówkę w dobrym kierunku, zadbać o komfort leczenia oraz warunki pracy. To właśnie dzięki nieustannej pasji do robienia czegoś lepiej, rozwoju i tworzenia, dzięki chęci słuchania siebie nawzajem, wreszcie dzięki miłości do medycyny i dumy z pomagania innym, może cieszyć się z efektów tego, co robi.

Każda z otrzymanych nagród jest dla nas wszystkich: pracowników i przyjaciół grupy Gajda-Med mobilizacją do podejmowania kolejnych działań mających jeden mianownik: dobro i komfort Pacjenta.


 

NAGRODA SPECJALNA dla dr. n. med. Roberta Gajdy za: wprowadzenie innowacyjnego w skali kraju systemu komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama