:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C lekkie zachmurzenie

„Na podwójnym gazie” i bez prawa jazdy

Policja, „Na podwójnym gazie” prawa jazdy - zdjęcie, fotografia

Dzięki właściwej reakcji świadka, policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 40 – latek miał w organizmie ponad 2,5 promile alkoholu. Podczas sprawdzenia w bazach policyjnych okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy.

Zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Pokrzywnica. 4 lutego policjanci zatrzymali kierującego Oplem. Stan w jakim znajdował się mężczyzna, nie pozwolił mu daleko odjechać. Mężczyzna po przejechaniu kilkuset metrów zatrzymał się „nad rowem”. Policjanci ustalili, że kierującym był 40 – letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego. Nie posiadał uprawnień do kierowania, a badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Trafił do policyjnej celi. 5 lutego usłyszał zarzut, wkrótce za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Policja apeluje! Nietrzeźwy kierujący stanowi zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego – dla nas, dla naszych bliskich. Reagujmy na takie przypadki. Informacja przekazana policjantom przyczynia się do wyeliminowania z dróg pijanych kierowców i może uratować czyjeś życie!

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk


„Na podwójnym gazie” i bez prawa jazdy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Policja, - więcej informacji