:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

„Muzyczna Przedszkolandia” w miejskiej Czwórce

Przedszkola, „Muzyczna Przedszkolandia” miejskiej Czwórce - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 03/12/2019 10:03

Mimo, że jest chłodno, wcale nie musi być smutno. Jesień mieni się przecież różnobarwnymi kolorami i jesienią możemy się dobrze bawić. Tak też było 27 listopada w Miejskim Przedszkolu nr 4 podczas „Muzycznej Przedszkolandii”.

Koncert, który odbył się w ramach projektu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, wzbudził zachwyt i uznanie całej społeczności przedszkolnej oraz wszystkich zaproszonych gości, dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz szkół z całej gminy Pułtusk.

Mali aktorzy w przepiękny sposób zaprezentowali jesienne wiersze oraz piosenki. Jednak główną atrakcją, która zachwyciła wszystkich, były perfekcyjnie wykonane tańce klasyczne oraz współczesne z parasolami.

Odpowiednie połączenie słów, piosenki oraz tańca dało zamierzony efekt. Wszyscy zaproszeni goście byli usatysfakcjonowani, z wielkim zadowoleniem żegnali się z małymi artystami, wyrażając ogromny zachwyt i nadzieję na ponowne spotkanie.

Realizatorzy wykonanego działania: nauczyciele przedszkola – Beata Kowalczyk, Justyna Piątek, Katarzyna Panufnik, Olga Szulecka, Beata Kowalewska, Joanna Makowska, Monika Chrzanowska.Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama