:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Moto Gang Winnica rozpoczął sezon motocyklowy

Co roku jest ich coraz więcej. W większości na dwukołowe maszyny wsiadają mężczyźni, ale prawie każdy z nich pasję dzieli z żonami i partnerkami. Łączy ich zamiłowanie do motocykli.

W niedzielę 15 kwietnia przy kościele parafialnym w Winnicy zaparkowało kilkadziesiąt motorów, a motocykliści uczestniczyli w mszy świętej celebrowanej przez ks. Piotra Gadomskiego.

„Abyście dzięki swojej pasji, na drodze spotykali miłość i służyli pomocą innym” - mówił ksiądz i po mszy poświęcił motocykle.

Parada odbywała się po terenie gminy Winnica i zakończona została spotkaniem integracyjnym w Młynie Gąsiorowo.

Zamiłowanie do jednośladów to często pasja całych rodzin. Wśród kasków wyłożonych na ołtarzu, leżał jeden mały dziecięcy kask rowerowy. Położyła go za tatę 4 – letnia córka motocyklisty, który nie mógł uczestniczyć w otwarciu.

„Moto Gang Winnica” ma swoją stronę na Facebooku i tam zrzesza kolejnych członków, którzy dzielą się swoją wiedzą oraz zdjęciami i filmami z podróży.


Wydarzenia, Winnica - więcej informacji