:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

„Mój Mistrzu, ja z Tobą chcę iść...”

Portal pultusk24.pl 11/04/2019 14:05

Pod takim tytułem odbyły się dziś w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pułtusku rozważania wielkopostne, które przedstawili podopieczni placówki, pod kierunkiem wychowawców o i nauczycieli. Przybyłych gości oraz społeczność ośrodka powitała dyrektor Aldona Iniarska.

Młodzi artyści z SOSW w niezwykle wzruszający sposób wprowadzili zebranych w klimat zbliżającego się Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Chrystusa – Wasz program artystyczny to przecudny dar na najwyższym poziomie, jaki mogliście dać Panu Bogu i nam wszystkim – tymi słowami zwróciła się do dzieci, młodzieży i nauczycieli dyrektor ośrodka. Słowa uznania i podziękowania artyści otrzymali także od Księdza Prałata Wiesława Koska (relacja filmowa), proboszcza parafii św. Mateusza w Pułtusku, Wicestarosty Pułtuskiego Beaty Jóźwiak oraz przewodniczącej Komisji Międzyzakładowej Pracowników Oświaty Ziemi Pułtuskiej NSZZ „Solidarność” Jolanty Siejbik.

Misterium Męki Pańskiej przygotowali uczniowie SOSW pod kierunkiem wychowawców i nauczycieli – Moniki Górskiej, Aliny Rutkowskiej, Ewy Kucharczyk, Jolanty Korytkowskiej, Wioletty Łątkowskiej, Marioli Męczyńskiej, Zofii Piechocińskiej, Małgorzaty Śliwińskiej, Bogusławy Piotrowskiej, Marka Pepłowskiego. W programie artystycznym wystąpili także: Alicja Zaręba – człowiek XXI wieku, Paweł Górski – Jezus Chrystus - pracownicy ośrodka.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama