:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Młodzież z Pułtuska na II Zlocie „Wychowanie i Profilaktyka”

Policja, Młodzież Pułtuska Zlocie „Wychowanie Profilaktyka” - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal pultusk24.pl 19/11/2019 12:21

Zlot „Wychowanie i Profilaktyka” (WiP) został zorganizowany z myślą o wszystkich, którzy poprzez twórczą profilaktykę chcą przeciwdziałać zjawiskom patologii społecznej. Głównym celem sobotniego przedsięwzięcia było stworzenie społeczności kreującej wśród rówieśników modę na życie wolne od uzależnień i przemocy rówieśniczej. W wydarzeniu udział wzięli uczniowie pułtuskich szkół.

Organizatorem II Zlotu WiP, który odbył się 16 listopada w Wyszkowie, było Starostwo Powiatowe oraz Komenda Powiatowa Policji w Wyszkowie. Młodzież uczestniczyła w licznych pokazach, warsztatach tematycznych i animacjach. W spotkaniu udział wzięli również uczniowie szkół powiatu pułtuskiego i policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku. Fantastyczna atmosfera, przyjacielskie relacje oraz ogrom pozytywnej energii i serdecznych uśmiechów towarzyszyła młodym ludziom podczas nauki samby brazylijskiej, tańca swingowego, improwizacji teatralnej, wizażu, sztuk walki, kulinariów, fotografii. Zabawa zakończyła się galą finałową gdzie pozytywnie zmęczeni prezentowali swoje umiejętności.

Celem nadrzędnym zlotu była promocja wśród dzieci i młodzieży życia bez uzależnień, propagowania pozytywnych wzorców i zachowań, budowania aspiracji społecznych i aktywnego stylu życia bez używek.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w PułtuskuOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama