:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Piłka nożna, Mistrzowskie rozpoczęcie sezonu - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 16/08/2019 09:26

Nadnarwianka Pułtusk pokonała w 1. kolejce IV ligi Mazowieckiej Ożarowiankę 7:2 (3:0). Nasz beniaminek rozpoczął sezon w niezwykłym stylu, czego gratulujemy i czekamy na więcej takich emocji podczas kolejnych spotkań.

Nadnarwianka – Ożarowianka 7:2 (3:0)

Bramki: Cywiński 14, Śledziewski 24, Rembiejewski 32, Karabin 70, Bartczak 75, Cynt 85, Dziczek 89 – Nagórski 76, Naguch 77 (karny).

Zespół zagrał w składzie: Antoniuk – Śledziewski, Salwin, Bobowski, Trojnacki – Karabin (89. Kobyliński), Cywiński (70 Cynt), Zalewski (90. Sokołowski), Młynarczyk (46. Dziczek) – Bałas (90. Dzbański), Rembiejewski (56. Bartczak).

Przed rozpoczęciem pierwszego meczu Nadnarwianki w IV lidze Mazowieckiej na zawodników czekała niespodzianka. Kapitan drużyny – Piotr Bobowski, odebrał w imieniu całego zespołu z rąk prezesa Ciechnowsko – Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej puchar Vice – mistrzostwa Ligi Okręgowej Seniorów i awansu do IV Ligi w sezonie 2019/2020.

Wypracowany awans to zasługa całej drużyny, która ciężko pracowała na ten sukces pod okiem trenera. Nie było by tego awansu, gdyby nie kilka lat pracy trenera Artura Salamona. Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk wręczył Arturowi Salamonowi podziękowania za kilkanaście lat pracy na rzecz klubu MLKS Nadnarwianka Pułtusk, za to, że działał jako zawodnik, kolejno jako trener i doprowadził zawodników do awansu. Wyraził również nadzieję, że zasłużony dla klubu Artur Salamon będzie nadal służył swoją wiedzą, talentem i doświadczeniem będzie wspierał naszych piłkarzy.

Po osiągniętym awansie do IV ligi Artura Salamona jako trenera zastąpił Fabian Kotarski, który był również zawodnikiem Nadnarwianki.

ZDJĘCIAOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama